רצפות למפעלי מזון, מחלבות ועוד - רצפות MMA
לוגו סי אר
חפש

רצפות למפעלי מזון

עם החברה ההנדסית CRContech בע"מ תזכו לפתרונות מתקדמים, בטוחים ואיכותיים עבור ציפוי רצפות למפעלי מזון על סוגיהם השונים. לחברה ניסיון וידע רב בנושא והיא מספקת פתרונות מקצועיים המותאמים לצרכים הספציפיים של כל מפעל מזון, לרבות צרכים של מפעלים מיוחדים כמו רצפות למחלבה.

ריצוף אפוקסי העומד בדרישות מפעלי מזון

אחד הפתרונות היותר יעילים עבור רצפות למפעלי מזון הינו ציפוי אפוקסי. מדובר בפתרון מתקדם העומד בכל דרישות הפיקוח והבקרה המחמירות של תעשיה זו, ומציג שורה ארוכה של יתרונות מהותיים:
 
  • קל לניקוי- מפעלי מזון נדרשים להציג רמה גבוהה ביותר של ניקיון, המסופקת על ידי ציפויי אפוקסי קלים ופשוטים לניקוי. כמו כן, בהיותם משטחים אחידים הם נטולי חריצים שבהם יכול להיתקע לכלוך.

  • אסטטיקה- כשזה מגיע למזון, יש חשיבות רבה גם ליצירת סביבה אסטטית נעימה לעין. ציפוי אפוקסי עונה על הדרישה ומעניק משטח אסטטי המוצע בקשת רחבה של צבעים.

  • רמה מצוינת של עמידות- מפעלי מזון נדרשים בריצוף עמיד במיוחד שיכול להתמודד עם ציוד כבד קבוע, נייד או משונע, מבלי שהריצוף ייפגם או יישחק.

  • בטיחות- כמו בתעשיות אחרות גם בתעשיית המזון שמים דגש רב על בטיחות הרצפות. הבטיחות מתבטאת בהיותו של ציפוי האפוקסי לא מחליק גם בסביבה רטובה. כמו כן ציפויים אלו מציגים רמה גבוהה של עמידות בפני כימיקלים ובפני טמפרטורות גבוהות ושריפות.

  • אור- בהיותו משטח חלק, ציפוי אפוקסי מחזיר אור וכך תורם ליצירת מרחב בהיר ומואר.

 

פתרונות ריצוף לתעשיות מזון מיוחדות

חברתנו גם מספקת פתרונות מקצועיים לצרכי ריצוף של תעשיות מזון מיוחדות. בין היתר אנו מספקים מענה איכותי עבור רצפה למחלבה של פרות, עזים וכבשים. המענה יכול להיות עם ציפוי MMA המתייבש במהירות ומציג תכונות אנטיבקטריאליות, עמיד בפני משקל ולחץ כבד. כמו כן ציפוי זה אטום בפני מים, חומרים כימיים וחומצות, אינו מחליק ומוצע במגוון צבעים.

 

להזמנת רצפות למפעלי מזון, מחלבות ועוד

להזמנת רצפות למפעלי מזון, מחלבות ועוד, ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת סי.אר. קונטק בע"מ - טכנולוגיות לאדריכלות והנדסה בטלפון 09-7678361.