סי.אר.קונטק - רצפות לחדרי קירור
לוגו סי אר
חפש

רצפות לחדרי קירור

בחברה ההנדסית CRContech בע"מ מספקים פתרונות מקצועיים, יעילים ועכשוויים עבור רצפות לחדרי קירור. הפתרונות מבוססים על שנים רבות של ניסיון ומחקר ושיתופי פעולה עם החברות הטובות והמתקדמות בעולם. מדובר בפתרונות כדוגמת רצפות מקררים מאפוקסי או מצמנט פוליאוריטן.

תכנון חדרי קירור

חדרי קירור משמשים קשת רחבה של תעשיות במשק לרבות מטבחים, מפעלי מזון ומשקאות, מעבדות, מפעלי תרופות, תעשיות הייטק ועוד. תכנון מתחמים אלו מבוסס על פרמטרים רבים וביניהם תנאי וגודל השטח, תשתיות, אמצעי שינוע שיעשה בהם שימוש, וטמפרטורה מבוקשת. כמו כן מושם דגש מיוחד על סוג הרצפות של חדר הקירור והיותן יכולות לספק מענה איכותי, בטוח ועמיד לאורך זמן.

מרצפות אפוקסי לחדרי קירור

חברתנו מפתחת סוגים שונים של רצפות אפוקסי המתאימים גם לצרכי חדרי קירור. התאמה זו נובעת מתכונותיו הייחודיות של האפוקסי אשר העיקריות שבהן:
  •  עמידות בפני החלקה- חדרי קירור לא אחת סובלים מרטיבות ויש בהם סכנת החלקה. ציפוי אפוקסי מספק משטח לא מחליק העמיד גם בתנאי רטיבות.
  • עמיד בפני טמפרטורות נמוכות- משטח אפוקסי עמיד בפני טמפרטורות נמוכות במיוחד.
  • עמידות בפני עומסי משקל- ציפויי אפוקסי מציגים רמה גבוהה של עמידות בפני עומסי משקל ויכולים לשמש גם בחדרי קירור גדולים עם הרבה סחורה וציוד, וכשנעשה שימוש במיכון כבד.
  • עמידות בפני שחיקה-  ציפויי אפוקסי מציגים לאורך זמן רמה גבוהה של עמידות בפני שחיקה.
  • חומרים כימיים- ציפוי אפוקסי עמיד גם בפני חומרים כימיים רבים וכך הוא גם מתאים לחדרי קירור במעבדות, מפעלי תרופות ומפעלים שונים.
  • קל לנקות- ציפוי אפוקסי קל לנקות וכך לשמור על רמה גבוהה של סטריליות והיגיינה בחדר הקירור.
 

ציפוי צמנט פוליאוריטן לחדרי קירור

צמנט פוליאוריטן הינו חומר מעולה לרצפות חדרי קירור. מדובר בציפוי מתקדם גמיש וקשיח שאו מחליק גם בתנאי רטיבות. זהו ציפוי אנטי בקטריאלי, לא רעיל, חסר ריח, קל לנקותו, והוא עמיד בפני חומרים כימיים וחומצות. כמו כן ציפוי זה עמיד בפני טמפרטורות נמוכות מאוד והוא גם עמיד בפני רטיבות ובפני כתמי שומן קשים. בנוסף, ציפוי צמנט פוליאוריטן מציג עמידות גבוהה במיוחד בפני שחיקה והוא שומר למשך שנים על חזות אסטטית מבריקה.

להזמנת ציפויי רצפות חדרי קירור

להזמנת ציפויי רצפות לחדרי קירור, ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת סי.אר. קונטק בע"מ - טכנולוגיות לאדריכלות והנדסה בטלפון 09-7678361