ריצוף לבית חולים למניעת הצטברות חיידקים ומחלות - ריצוף ללא פוגות | סי.אר.קונטק
לוגו סי אר
חפש
ריצוף לבית חולים למניעת הצטברות חיידקים ומחלות

כמרחבים גדולים ציבוריים, מתמודדים בתי החולים עם אתגרים רבים. אחד הבולטים שבהם, ואולי גם בין המורכבים והמסוכנים, הוא חשיפתם של החולים, של המבקרים וגם של הצוותים הרפואיים לחיידקים לא רצויים ולמחלות שונות, שבחלקן מדבקות מאד. ריצוף לבית חולים, המותאם נקודתית אל הצרכים השונים, יכול לתרום במניעת הצטברות של חיידקים ומחלות וכמובן גם להוסיף בפן הוויזואלי, עיצובי.

ליצור סביבה נקייה ונעימה

ישנם כיום סוגים שונים של ריצופים מיוחדים, המתאימים לבתי חולים. ריצוף לבתי חולים למניעת הצטברות של חיידקים ומחלות מסוג טרצו הוא הפתרון המתאים. כבר עם הכניסה לבית החולים קשה שלא להבחין במראה המיוחד, האסתטי, הנקי והנעים שהוא מביא אתו, מראה שתורם לתחושה החיובית שבמקום. הטרצו מביא אתו סטייל מסוג אחר, אך בעיקר את יתרונו העצום, בהשוואה לפתרונות הריצוף האחרים – שמירה על מרחב ללא חיידקים.
מכיוון שהאסתטיקה היא אחד הגורמים העיקריים בבחירת ריצוף לבתי חולים, בחירה באפשרות של טרצו היא הפתרון המתאים. אדריכלים וגם קבלנים בוחרים בטרצו לחללים שונים, לרבות לבתי חולים, בשל הגמישות הרבה שמציע ריצוף זה והאפשרות לעצב איתו את החלל בכל אופן שרוצים. הטרצו, שמגיע אלינו מאיטליה, מעניק למקום מראה טבעי ואותנטי מאד. זהו חומר בעל רמת עמידות גבוהה מאד ולכן איננו נשחק בקלות. העובדה שקל ולנוח מאד לתחזק ריצוף טראצו הופכת אותו למענה אידיאלי לבתי חולים, וכך גם העלויות הנוחות שלו המתאימות לכל כיס.

להימנע מלכלוך מיותר

הרצפות בבתי החולים נוטות לספוג לכלוכים רבים. לעיתים לא פשוט לנקותן והדבר מוביל להצטברות של חיידקים לא רצויים. את רצפת הטרצו, ריצוף ללא פוגות, קל מאד לנקות ובאופן הזה לשמור על מרחב סטרילי הרבה יותר, גם כאשר עוברים בו המוני אנשים מדי יום ומתרחשת בו פעילות רבה. ריצוף שכזה עמיד גם בפני ניקוי אינטנסיבי מאד, הנדרש בבתי חולים ומתבצע בתדירות גבוהה. בעוד שמרצפות אחרות רגישות לכך וניקיון רב שוחק אותן ופוגע במראה שלהן, ריצוף טראצו מתמודד בהצלחה עם האתגר ובעזרת חומרי ניקוי ידידותיים לסביבה אפשר לנקות אותו, אפילו כאשר מדובר בבתי חולים ובאזורים תעשייתיים שונים.
מעוניינים ליהנות מיתרונותיו הרבים של הטרצו? מחפשים פתרון ריצוף עמיד, איכותי וגם אסתטי מאד? חברת CRContech בע"מ היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בפתרונות ריצוף איכותיים, חזקים ועמידים מאד, המתאימים, בין היתר, גם לבתי חולים. לסקירת כלל מוצרי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 09-7678361