ציפוי רצפות - איזה סוגי רצפות, סוגי ציפויי רצפה קיימים?
לוגו סי אר
חפש

הטכנולוגיה והקדמה נותנות אותותיהן בכל ענף ובכל תחום, בתחום הבניה והריצוף ההתקדמות שנעשתה ב-2 העשורים האחרונים היתה משמעותית במיוחד: במרוצת השנים סוגי הרצפות וסוגים של ציפוי רצפות הלכו והתפתחו וכיום הבחירה שעומדת בפני הלקוחות הינה לא מוגבלת ועשירה באפשרויות.

 

סוגי ציפוי רצפה

ישנם סוגים רבים של רצפות: מרצפות קרמיקה, גרניט, ריצוף שיש, ריצוף אבן טבעית, רצפת פרקט, PVC, יציקות בטון מוחלק ואפילו זכוכית עבה. רצפת בטון בציפוי אפוקסי הינו טרנד ושיטת ריצוף מתקדמת יחסית הנותנת פתרון מושלם למבנים גדולים ( מפעלים, חניונים ועוד ).

 

ציפוי רצפות במאה ה 21

בשנים האחרונות ניתן לראות עלייה חדה בדרישה לציפוי רצפה מסוג אפוקסי. אם בסוף המאה הקודמת הרצפות האופנתיות ביותר התאפיינו בריצוף של מרצפות בגדלים ודוגמאות. אזי במאה ה21 המגמות הברורות מכוונות לאפס מגבלות ויצירתיות מקסימלית, אם כי מינימליסטית, כמו גם הליכה לבניה ירוקה.

 

תהליך העבודה

תהליך של ציפוי רצפות הינו תהליך מורכב הדורש מיומנות, ידע וניסיון:

  1. הכנת הקרקע וכרסום הרצפה הישנה.

  2. ביצוע חספוס של הקרקע.

  3. צבע יסוד.

  4. גימור עם שכבות פולימריות מיוחדות  בטכנולוגיה מתקדמת.

תקנים:

בשל המורכבות והטכנולוגיה המתקדמת, כמו גם הדרישות של הלקוחות ( מפעלים- עמידה בחום, בכימיקלים דרישות בטיחות וכו' ) יש צורך בעמידה בסטנדרטיים ותקנים מחמירים.

חברת סי. אר קונטק עובדים לפי תקנים אמריקאיים

  • מינהל המזון והתרופות האמריקאי – FDA
  • ASTM  American Society for Testing and Materials
  • תקנים ישראלים של מכון התקנים ומשרדים ממשלתיים


חברת סי.אר קונטק הינה חברה הנדסית המתמחה בפתרונות חכמים לריצוף, שיקום בטון , ציפוי ואיטום משטחים ויישומים מתקדמים נוספים בענף הבניה. החברה מתבססת על ידע נרחב בהנדסה, אדריכלות והנדסת חומרים ומביאה לשוק הישראלי חומרים פולימריים וטכנולוגיות חדשות שפותחו על ידה וברחבי העולם.

מזמינים אתכם לקרוא עוד על המוצרים שאנו מציעים. חייגו אלינו כבר עכשיו בטלפון 09-7678361 ונשמח לייעץ ולסייע. 

ציפוי רצפות