סי.אר.קונטק - פרטי
לוגו סי אר
חפש
דף הבית >> גלריה >> פרטי

פרויקטים פרטיים

CR Contech ביצעה לאורך השנים עשרות פרוייקטים בבתי מגורים ויוקרה . מדובר בריצוף מרהיב ויוקרתי ,רציף ללא חריצים,קל לתחזוקה, חזק במיוחד ומאריך חיים.  בדומה ליצירת אמנות, כל טראצו מעוצב במיוחד לטעמו של הלקוח ותהליך היישום ,במשטחים קטנים במיוחד, משלב עבודות יציקה וליטוש ידניים .משמעות הדבר היא שאיכות הביצוע תלויה במידה רבה במקצועיות ,בידע ובניסיון של אנשי הביצוע . כחברה הגדולה והותיקה בישראל ,לקוחות ואדריכלים בוחרים ב CR Contech שוב ושוב בשל מיקצועיות חסרת הפשרות, הקפדה על הפרטים הקטנים המביאה לביצוע מושלם ומעניקה שקט נפשי ללקוחותינו.

כריצוף המותאם אישית לכל פרוייקט, האדריכל יכול לבחור מתוך מגוון עצום של גודל וצבעי האגריגטים המרכיבים את הטראצו ולבחור בצבע רקע מבין כל צבעי הRAL . החל מExtra white ועד שחור מבריק, בסיגנון טראצו פלדיאנה בשילוב אבנים גדולות, צבעוניות. משטח אחיד וקלאסי או  דווקא ראסטיק? האפשרויות אינסופיות -המומחים שלנו בסטודיו CR Contech ישמחו לעזור לכם להחליט.

יציקת טראצו ניתנת ליישום גם על קירות , מדרגות, פנלים/ רולקות , ספי חלונות ולמעשה על כל משטח יציב בבית ומחוצה לו . היכולת לצפות משטחים בכל המישורים מאפשר למעצב עיצוב כולל של החלל, משטחים נרחבים רציפים ואחידות חומרים אותה ניתן להשיג רק בחיפוי טראצו, התורמת להרמוניה בין החומרים.

פנטהאוס במגדל יוקרה בת"א

אדריכלות פיצו קדם

בית פרטי בהרצליה פיתוח

אדריכלות פיצו קדם

דופלקס גן

בית פרטי בצפון

אדריכלות טולה עמיר

לובי בניין יוקרה בת"א

דירת גג בתל אביב