סי.אר.קונטק - מפרטים
לוגו סי אר
חפש
דף הבית >> מפרטים

מפרטים ואבטחת איכות


הוראות טיפול ותחזוקה בריצפת טראצו
רצפותCRC  Terrazzo  ידועות כקלות לתחזוקה אבל אין זה אומר כי אין צורך לטפל בהן. ככל שתכירו את דרישות התחזוקה של רצפת הטרצו שהותקנה אצלכם מיד עם ההתקנה ותיישמו, תבטיחו שהטרצו שלכם יראה במיטבו, תפחיתו את האפשרות לבעיות עתידיות ותהנו מחסכון כלכלי הנובע מתחזוקה נמוכה ארוכת השנים של מוצר זה.

לצפיה והורדת מדריך לטיפול ותחזוקה בטראצו של חברת CR Contech - לחץ כאן >>

לצפיה והורדת מדריך טיפול ותחזוקה לריצפות טראצו איגוד הטראצו האמריקאי -  לחצו כאן>>

תקנים ואבטחת איכות
כחברה המחוייבת למצויינות אנו ב CR Contech בע"מ מקפידים על אמינות ואיכות ברמה הגבוהה ביותר החל מהכשרת העובדים המקצועיים שלנו, הציוד המתקדם , הליווי ההנדסי ,יעוץ ושירות אישי לכל לקוח , שירות היוצא מגידרו על מנת לתת מענה לכל פניה או בעיה של לקוחותינו.

עפ"י דרישת הלקוח ,
באפשרות חברת CR Contech בע"מ לעמוד בכל התקנים הבינלאומיים המחמירים לבניה , ביניהם: התקנים האמריקאים של  ,FDA ,USDA ,ASTM התקן הבריטי ,BBS התקן הגרמני DIN, תקני בקרת איכות NTMA, NACE, ICRI, תקן ISO9001 וכל התקנים הקפדניים של מכון התקנים הישראלי.

 

חיפוי ביציקת טראצו בהגדרתו הוא מוצר ירוק היות ורוב מרכיביו ממוחזרים מתעשיית האבן והשיש . עפ"י דרישות לקוח בקלות ניתן לייצר מפרט שיעמוד בתקן הישראלי לבניה הירוקה ואף להשיג 5-8 נקודות בתקן LEED לאיכות הסביבה USGBC.

למידע נוסף בנושא טראצו ירוק לחץ כאן>>

בישראל טרם נכתב תקן ישראלי לרצפות יצוקות במקום של טראצו . ולכן חברת CR Contech בע"מ הציבה לעצמה סטנדרט אבטחת איכות גבוה העולה על  דרישות התקנים הישראלים הקיימים הנוגעים לריצוף אריחי טראצו (ת"י 6) והתקן לריצוף באריחים פולימריים (ת"י 3306).

מפרטים למכרזים
חברת CR Contech בע"מ הינה חברה הנדסית המחוייבת לסטנדרטים גבוהים ולשם כך אנו מספקים לקהל לקוחותינו פגישת ייעוץ הנדסי חינם להתאמת מפרטים לביצוע רצפות וחיפויי טראצו, פולימרים ובטון לכל פרוייקט ופרוייקט.  לכל פרויקט יש להתייחס לתשתית הייחודית הקיימת ולקבל ייעוץ והכוונה מתאימים על פי התקציב , דרישות האדריכל ותנאי המקום.
ניתן כמובן לפנות לשירות הלקוחות שלנו ולקבל טופס מפרט סטנדרטי למכרז אותו תוכלו למלא בעצמכם אך אנו ממליצים בחום לתאם פגישה ייעוץ עם נציג מקצועי של CR Contech ,להקדיש לכך כשעה ולקבל מפרט מדוייק ומותאם במיוחד בשבילכם .

לתיאום פגישה וליצירת קשר לחץ כאן>>

אבטחת איכות - רצפות וחיפויי טראצו