סי.אר.קונטק - טראצו מינרלי
לוגו סי אר
חפש
דף הבית >> מוצרים >> אדריכלות >> טראצו מינרלי

טראצו מינרלי

CRC Mineral Terrazzo 

סטודיו CRconttech פיתוח במיוחד עבורכם את רצפת CRTerrazzo Mineral  
רצפת טראצו עם צמנט פולימרי ייחודי, המתבסס על טכנולוגית החומרים המתקדמות בעולם.
תכונותיו במיוחדות של בסיס הצמנט הפולימרי מעניקות לרצפות CRTerrazzo Mineral  - טראצו מינרלי מספר יתרונות חשובים על פני כל רצפה המבוססת על צמנט המסורתי.
ה
שימוש באגרגטים קטנים יוצר משטח חלק יותר והדגשים עדינים יותר בהשוואה למשטחי טראצו מסורתי, אך המראה האופייני נשמר. סוגי אגרגטים ופיגמנטים שונים מאפשרים מספר רב מאוד של שילובים ועיצובים היוצרים רצפת טרצו לפי טעמך האישי. ישנה אפשרות לפיתוח במעבדות החברה גוונים לפי דרישות ודמיון של המזמין.

מראה עשיר ומגוון

טכנולוגית CRTerrazzo Mineral    מאפשרת עיצוב של רצפות בשלל גוונים ושילובים. לבסיס הלבן/אפור ניתן להוסיף כמעט כל גוון שתבחרו, כולל גוונים ייחודים שיפותחו לבקשתכם באופן מיוחד, במעבדה הייעודית של CRcontech כמו כן ניתן לשלב ברצפה מבחר עשיר של אגריגטים דקורטיבים בגווני Bianco, ,Nero Marrone  ,Grey Rosso זכוכיות מראות צדפות וכו'.

עיצוב ותכנון

שיטת הטראצו מאפשרת לתכנן רצפה שתענה למגוון דרישות היזם, אדריכל ומהנדס. שילוב נכון של גוון רקע וסוגי אגרגטים מאפשרים קבלת משטח פונקציונאלי ואסטטי. בליווי מקצועי שלנו תוכלו לתכנן רמות ספיגות ושחיקה, חוזק ומוליכות חשמלית (רצפה אנטיסטטית). רצפת  CRTerrazzo Mineral מוגמרת מוספגת בסילרים שאוטמים את המשטח לשנים רבות ומקנים מראה מט או מבריק.
רצפת  CRTerrazzo Mineral  מהוות בחירה אופטימלית למגוון רחב של שימושים, החל במשטחי חוץ גדולים ועד פרויקטים קטנים