סי.אר.קונטק - אדריכלות
לוגו סי אר
חפש
דף הבית >> מוצרים >> אדריכלות

טכנולוגיות לאדריכלות

CRContech היא החברה הוותיקה והמקצועית בישראל בתחום הריצוף והחיפוי בחומרים מרוכבים. פעילותה מתבססת על יכולות טכנולוגיות פורצות דרך, הכוללות מבחר גדול של חומרי ריצוף חדשניים ושיטות עבודה מודרניות. כל אלה מגובים בניסיון נרחב ובידע מעמיק, שנצברו במשך עשרות שנים.
 
תחום מומחיות עיקרי של CRContech  הינו טכנולוגיית הטראצו אפוקסי - שיטת ריצוף פורצת דרך, שצוברת תאוצה ופופולריות רבה בישראל ובעולם כולו. מדובר בטכניקה גמישה במיוחד, המשלבת בין חומר פולימרי מקשר במבחר גוונים אינסופי, לבין אגרגטים מחומרים שונים, במגוון עצום של גדלים וצבעים. 

 

עד היום ביצעה CRContech מאות פרויקטים יוקרתיים בכל רחבי המדינה, ביניהם רצפות אקסקלוסיביות בעשרות דירות ובתי יוקרה, ושלל ריצופים ייחודיים ומהודרים במבנים ציבוריים – כמו בנייני משרדים מודרניים, מוזיאונים, קניונים, בתי קולנוע ובתי חולים.

 

 

מגוון רצפות טראצו, בטון מלוטש ודקורטיבי

CRTerrazzo - רצפות טראצו:

CRConcrete - אומנות בבטון:

 
  • טראצו אפוקסי
  • טראצו אפוקסי ונציאני
  • טראצו מינרלי
 
  • בטון דקורטיבי
  • בטון מלוטש
  • Concrete Tattoo  
  •  CR Stensil
  • קירות דמוי אבן 
חזון ללא מגבלות

כל פתרונות הריצוף של CRContech מותאמים באופן מושלם לחזונו של האדריכל, לייעודו של המבנה ולצרכיו של הלקוח. הרצפות איכותיות, עמידות ונוחות לשימוש ולתחזוקה למשך שנים רבות.


הטכנולוגיות והגישות העכשוויות של CRContech  מעניקות לאדריכל הזדמנות חסר תקדים:  להותיר מאחור את כל המגבלות והפשרות הטכניות, ולהמריא על כנפי היצירה!
 
המומחים של CRContech פוגשים את האדריכל בשלב החלום, ומשקיעים את מלוא כישוריהם ומרצם כדי להפוך את החזון למציאות מרהיבה. בסטודיו הייעודי של החברה, שהוקם במיוחד למטרה זו, מתמודדים מומחי החברה עם אתגרי היצירה והייצור, מבצעים ניסויים, מכינים דוגמאות, ומפתחים פתרונות מותאמים וחכמים. והתוצאה הסופית בשטח: מרחב מרוצף שובה עין, המהווה יצירת אמנות מקורית וחד-פעמית.

שילוב יכולות משרד האדריכלים עם שלל שירותי ומוצרי החברה מאפשר לחברה להעניק  פתרונות משולבים ומקיפים לכל פרויקט. התפיסה שלנו היא שיש חשיבות רבה לאסטטיות ולאיכות המוצר הסופי ולכן כל פרויקט מלווה בתכנון מעמיק של כל פרט. לחברה יש מגוון טכנולוגיות של רצפות דקורטיביות, עבודות אומנות בטראצו, קירות עיצוביים וצביעה על בטון.


 
אנו בחברת CRContech מזמינים אותך, האדריכל הישראלי, לפרוס בפנינו את חזונך העיצובי והאמנותי; אנו נמצא דרך לתרגם את הדמיון למציאות, ו'לצייר' את יצירתך  בחומר ובצבע - במשטח ריצוף מקורי, חשוף לעיני כל באי המבנה, המדגיש ומעצים את הקונספט האדריכלי כולו.