חיזוק בטון - סי.אר.קונטק
לוגו סי אר
חפש

חיזוק בטון

החברה ההנדסית CRContech בע"מ מספקת פתרונות מתקדמים, חכמים ואיכותיים לחיזוק בטון, לצד פתרונות נוספים לריצוף, איטום וציפוי משטחים עם חומרי גלם שונים. מדובר בפתרונות המבוססים על הבנה וידע מעמיק ועדכני בתחומי הנדסת חומרים, הנדסה ואדריכלות, העושים שימוש בטכנולוגיות והחומרים החדישים ביותר בעולם.
 

חשיבות חיזוק בטון

בעשורים האחרונים עולה המודעות בקרב הציבור, הממסד ואנשי מקצוע לחיזוקם של מבנים מבטון והיותם עמידים ובטוחים לשימוש. המודעות מגובה גם באכיפה מוגברת וקנסות כבדים מצד הרשויות למבנים שאינם עומדים בדרישות התקן. את פעולות חיזוק הבטון ושיקומו חשוב לבצע עם גורם מקצועי ומומלץ כחברתנו, שיש לו את כל הידע, הכלים והיכולות לחיזוק בטון באופן יעיל, נכון ועמיד.

 

אימפרגנציה להקשיית בטון

אנו מספקים פעולות אימפרגנציה לחיזוק בטון והקשייתו. מדובר בשרף מיוחד עם יכולת חדירה גבוהה ביותר היוצר תגובה כימית שמובילה להתקשות הרכיבים שבבטון והופכת אותם למסה אחידה ומבריקה, בעלת חזות רטובה. סוג זה של פתרונות חיזוק מיועד למשטחי בטון חדשים וישנים, ועבור קשת רחבה של משטחים וצרכים לרבות הספגה של ריצוף בטון בחניונים, לשטחים פתוחים ולמגוון סוגי מפעלים. מלבד חיזוק הבטון, פתרון מתקדם זה מתאים לאיטום והגנה מפני חדירה של נוזלים והיווצרותם של כתמים, מניעת שחיקה ומניעת הצטברות של אבק.

 

שיקום וחיזוק משטחי בטון

אנו גם משקמים ומחזקים משטחי בטון על ידי הזרקות של פוליאורטן ואפוקסי עבור קשת רחבה של מטרות ויישומים, לרבות צרכי חיזוק, איטום, ציפוי מניעת קורוזיה ולצרכי סביבה רטובה. פעולות אלו מבוססות על הכרות מעמיקה ועדכנית עם טכנולוגיות וחומרים שונים, דבר המאפשר לנו לבצע את כל פעולות השיקום והחיזוק באופן איכותי ומדויק, החל מהכנת מפרט טכני ועד מתן הוראות לצוות המבצע המורכב מאנשי מקצועי מיומנים ואחראים. כמו כן, אנו עושים שימוש רק בחומרי גלם וחומרים מוכנים איכותיים, המסופקים מידי היצרניות המובילות בעולם עם התאמה לתנאים הקיימים בארץ. בנוסף, במקרים של איטום תפרים בבטון אנו נעזרים בחומרי בידוד ואיטום גמישים המציגים רמה גבוהה ביותר של עמידות, ויכולים להתכווץ ולהתפשט בהתאם לגודלן של התזוזות.

 

לשרותי חיזוק בטון


לשירותי חיזוק בטון מקצועיים ומתקדמים, וקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת סי.אר. קונטק בע"מ - טכנולוגיות לאדריכלות והנדסה, בטלפון 09-7678361.