סי.אר.קונטק - פילוסופיה ירוקה
לוגו סי אר
חפש
דף הבית >> אודות >> פילוסופיה ירוקה
הרצפות שלנו מיוצרות באתר עצמו. 
כך נחסכת ההובלה, הפחת בחומרים הוא מינימאלי, ואין כמעט פסולת בניין בסוף העבודה.
 
אנו מציעים מבחר פתרונות הנדסיים המבטיחים עמידות לשנים רבות,
ואף לאורך כל חיי הבניין. המשמעות: אין צורך בשיפוצים נרחבים במהלך הזמן, עלויות האחזקה מינימאליות, אין השבתות, ואין פסולת מיותרת. בשורה התחתונה מדובר ביחס מעולה של עלות-תועלת לטווח הארוך.
 
אנו מתמחים בטכנולוגיות חידוש ושימור. 
שמעניקות לאלמנטים שונים בבניין מראה חדש, ללא השקעה משמעותית.
 
אנו משקיעים רבות בציוד מתקדם לליטוש רצפות, 
אשר מונע פליטת אבק המזיק למערכת הנשימה, ואוסף את הפסולת באתר לשימוש חוזר. פסולת מסוג זה הפכה זה מכבר למצרך מבוקש בשווקים מתקדמים ברחבי העולם: עסקים רוכשים זה מזה חומרי פסולת הדרושים לתהליכי עבודה וייצור (כמו למשל חול טחון, פסולת מחצבות, וכד'), והמיחזור מניב חיסכון כפול - בחומרים ובעלויות.

הפילוסופיה ירוקה שלנו

CRContech  היא מחלוצות הבניה הירוקה בישראל, והיא מחויבת באופן העמוק ביותר לפיתוח התחום בארצנו. יישום מערכת ריצוף טרצו ביציקה באתר עו"י חברת CRContech עומדת בתקן הישראלי 5281 ובתקן LEED- המועצה לבניה ירוקה של ארה"ב (USGBC). אנו שואפים לפתוח בפני השוק הישראלי אופקים חדשים ומלאי אפשרויות, ולתת בידי אדריכלים ויזמים את הכלים המתקדמים ביותר - כדי לבנות אחרת, לבנות ירוק, ולצעוד בחזית הטכנולוגיה העולמית. לשם כך אנו סורקים  את שווקי העולם המתקדם, יוצאים להתמחויות אצל מיטב היצרנים בעולם, מאתרים ולומדים כל פיתוח חדשני, ומביאים לכאן כבר היום את הטכנולוגיות וחומרי הבניה הירוקים של המחר.
האנושות כולה מתעוררת היום ומתגייסת כדי לשמור על כדור הארץ מן הסכנות החמורות שיצר האדם:  ניצול יתר של משאבים, זיהום, ועוד. גם ענף הבניה הגלובלי נוטל חלק במאמץ, ומגמת הבניה ה"ירוקה" מתפתחת בקצב מואץ. יצרני חומרים לענף הבניה מפתחים טכנולוגיות וחומרים חדשניים שאינם פוגעים בסביבה ובבני האדם החיים בה, אדריכלים מתכננים בניינים ירוקים, הציבור כולו לומד לשאול שאלות ולדרוש פתרונות אקולוגיים וחברות הבניה משקיעות יותר ויותר בבניה ידידותית לסביבה, כי לטווח הארוך - זה פשוט משתלם .
בעזרתינו תכירו מגוון חומרים "ירוקים" חדישים, ממיטב היצרנים בעולם – המונעים מפגעים, ושומרים על בריאותם של העובדים במהלך העבודה, ושל הדיירים לאחר מכן: 
  • אפוקסי 100% מוצק – ללא מדללים 
  • סילרים עם מדלל על בסיס מים
  • צבעים על בסיס צמחי (במקום חומצות)
  • רצפות טראצו העשויות על טהרת החומרים הממוחזרים
להורדת קובץ PDF בנושא בניה ירוקה :
כתבה בנושא לחץ כאן >>
מסמך בנושא טראצו ירוק לחץ כאן >>
למידע על תקן LEED האמריקאי לבניה ירוקה לחץ כאן>>

פילוסופיה הירוקה של CRContech - מאמינים ומבצעים!